تلاجن

...دیگه هیچ چیز شبیه قبل از سیزده دی نود و هشت نمی‌شه... هیچ چیز...

تلاجن

...دیگه هیچ چیز شبیه قبل از سیزده دی نود و هشت نمی‌شه... هیچ چیز...

تلاجن

بـــــــــمـ ربی...

«ما در این راهی که می‌رویم همه‌کاره‌ایم و هیچ‌کاره. بس که وقت تنگ است. مامور خدمات اجتماعی هستیم، مامور تخریب هستیم، مامور قطع و وصل رابطه‌ها و جریان‌ها هم، نقاره‌کوب فضاحت اراذل بر سر این بام هم... و دست آخر شاید سازندهٔ گزی و معیاری نه بیگانه. و این آخری، اولین و آخرین دعوی‌مان...»
سید جلال آل احمد_مرداد۴۵

در «روزمره‌ها» روزمره‌ها را می‌نویسم. انگار که وبلاگی توی یک وبلاگ باشد؛ یا مثلا فکر کن یک دفتر صد‌برگ که از هر دو طرفش داری چیزی می‌نویسی.
نشانه‌ای از هجوم «دلتنگی» و ضیق بودن همه چیز.


+ رونوشت مطالبی که خودم نوشتم، لطفا حتما با ذکر منبع باشه. در مورد بقیهٔ نوشته‌ها، تصمیم با خودتون.
+با کمال احترام، به نظراتی که همه یا بخشی از اون‌ها تبلیغاتی باشه، جواب نمی‌دم.
+ لطفا برای دنبال شدن، دنبال نکنید.

آخرین نظرات
  • ۱ بهمن ۹۸، ۰۷:۵۷ - دچارِ فیش‌نگار
    :)
مطالب پیشنهادی
بایگانی

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

خدا را شکر می کنیم در شرایطی به سر می بریم که ما مدعیان انقلاب  و انقلابی گری هر روز در معرض آزمون های تازه و البته ساده ای قرار می گیریم و قبل از دیگران به خودمان اثبات می شود که خیلی از حرف ها و ژست هایمان به معنای واقعی کلمه "حرف مفت" است!

در روزگاری زندگی می کنیم که هر جوان مذهبی از راه نرسیده ای، خروار خروار رساله و جزوه و تز در باب مدیریت فرهنگی مملکت از حفظ است و انقلابی ِ درونش وادارش می کند حداقل هفته ای یک بار به یک موضوع مدیریتی و فرهنگی و اقتصادی پیله کند و فریاد وا اسلاما سر بدهد و با ژست متفکرانه ای اصولا همه را به جز حضرت آقا " ول معطل" بداند و هیچ بنی بشری را قبول نداشته باشد اما در عین حال حتی حال نداشته باشد در فرصت بیست روز تعطیلی، سه ساعت وقت بگذارد برود سینما و پای دیدن فیلمی که بعد این همه سال بالاخره صدایی شده برای فهمیدن ذره کوچکی از مظلومیت بچه های خمینی، پول خرج کند.

خدا را شکر می کنیم که در قبیله انقلابی هایی هستیم که تکالیف و مسائل بزرگی در زندگی دارند و وقت هایشان دارد صرف شوآف با خودکار کیان و حرف های درگوشی درباره آخرین تحلیل های انتخاباتی می شود و فرصت ندارند از "ماجرای نیم روز" مهدویان در برابر "خوب، بد، جلف" و "گشت2" حمایت کنند...

  • مهتاب

به نظرم همین الگوریتم های مشابه یابی امثال «اینستاگرام» و «فیسبوک» برای اثبات جبهه و قبیله آدم ها کافی باشد...

حالا تو هی برو با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی و رهبر کبیر انقلاب تجدید میثاق کن!

حالا هی ما فکر کنیم بازی های سیاست مثلا خیلی پیچیده است!

بیخیال!

کل عالم خیلی وقت است دهکده شده و اصل دعوای ما توی همین زمین جلوی خانه اربابی است با بچه های تخس همین خانه که در عمارت روبه رویی زندگی می کنند...

فقط نکته اش این است که اصل خانه، اربابی است و همه زمین ها مال ارباب ما...

 که حضرتش فرمود کل ارض کربلا...

همین را اگر همین خودمان فهمیدیم، نصف ماجرا حل شده....

  • مهتاب