تلاجن

...دیگه هیچ چیز شبیه قبل از سیزده دی نود و هشت نمی‌شه... هیچ چیز...

تلاجن

...دیگه هیچ چیز شبیه قبل از سیزده دی نود و هشت نمی‌شه... هیچ چیز...

تلاجن

بـــــــــمـ ربی...

«ما در این راهی که می‌رویم همه‌کاره‌ایم و هیچ‌کاره. بس که وقت تنگ است. مامور خدمات اجتماعی هستیم، مامور تخریب هستیم، مامور قطع و وصل رابطه‌ها و جریان‌ها هم، نقاره‌کوب فضاحت اراذل بر سر این بام هم... و دست آخر شاید سازندهٔ گزی و معیاری نه بیگانه. و این آخری، اولین و آخرین دعوی‌مان...»
سید جلال آل احمد_مرداد۴۵

در «روزمره‌ها» روزمره‌ها را می‌نویسم. انگار که وبلاگی توی یک وبلاگ باشد؛ یا مثلا فکر کن یک دفتر صد‌برگ که از هر دو طرفش داری چیزی می‌نویسی.
نشانه‌ای از هجوم «دلتنگی» و ضیق بودن همه چیز.


+ رونوشت مطالبی که خودم نوشتم، لطفا حتما با ذکر منبع باشه. در مورد بقیهٔ نوشته‌ها، تصمیم با خودتون.
+با کمال احترام، به نظراتی که همه یا بخشی از اون‌ها تبلیغاتی باشه، جواب نمی‌دم.
+ لطفا برای دنبال شدن، دنبال نکنید.

آخرین نظرات
  • ۱ بهمن ۹۸، ۰۷:۵۷ - دچارِ فیش‌نگار
    :)
مطالب پیشنهادی
بایگانی

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

فقط آمدم این جا بگویم گور بابای هر ظرافتی و لبخندی و هر صلحی و پرچم سفیدی و هر اعتمادی و هر موضع انقلابی ای و فریادی  و هر حرف در گوشی ای و هر مذاکره ای و مناظره ای و توافقی و عدم توافقی و اخمی و قهقهه ای و هر هتلی و دیپلماتی و دیپلماسی ای و شادی ای و حال خوبی و ارزانی ای و رونقی و تحریمی و برداشته شدن تحریمی و هر کس و ناکسی که بخواهد گند بزند به مصالح این مملکت...

+ هنوز یادم هست چهار سال پیش(؟) آن دوست عزیز را که به شوخی طعنه زده بود به معضلی اجتماعی و با خنده ای در چشمانش گفته بود " ...نگا مملکت امام زمانو!..." و این جمله را اصلا شبیه این آدم های عصبانی نگفته بود یا شبیه آدم های دردمند یا این جوجه روشنفکر های دور و بر یا شبیه هر ژستی که قرار باشد تو حالت به هم بخورد.فقط خندیده بود و من هم.

گور بابای هر کسی که بخواهد گند بزند به مصالح مملکت امام زمان.


+حالم همه جوره بد است.آناتومیکی و فیزیولوژیکی و سایکولوژیکی و استراتژیکی و ...همه جوره.

+فردا اول صبح  می خاهم بروم مزار شهدا.بلکه بتوان کمی گریه کرد.فقط هم فعلا برای آن قسمت های فیزیولوژیکی اش.تا کجا بغض های استراتژیکمان بترکد خدا می داند.

+درد دارم می کشم.راه حل چیست؟

  • مهتاب